Pre viac informácií kontaktujte:

Miroslav Altmann

Mobil: 0911 912 001

grafika@peroutka.sk

Polepy áut – lacná nonstop reklama

Rezaná reklama akéhokoľvek druhu je veľmi účinným druhom reklamy. Je lacná, nevyžaduje si prevádzkové náklady a navyše je dlhotrvácna. Do tejto kategórie patrí aj polep áut. Každé vozidlo disponuje množstvom voľnej plochy, ktorá sa dá využiť na reklamné účely a navyše je zadarmo.

Polep áut u nás

Dokážeme vám zabezpečiť polep osobného auta, firemného auta, dodávky alebo autobusu.

Nemusíte si robiť starosti s grafickým návrhom, pretože ho vytvoríme za vás. Dôležité sú však vaše špecifiká a parametre plochy, na ktorej bude polep umiestnený.

Ak aj grafický návrh máte, spracujeme ho. V oboch prípadoch vám následne vytvoríme predbežnú vizualizáciu, ako bude polep na danom vozidle vyzerať.

Po schválení sa pustíme do tlače a samotnej aplikácie polepu na vozidlo. Pre čo najdlhšiu životnosť polepy tiež laminujeme.

Rezaná grafika a fólie, aké používame

Pri jednoduchších motívoch a logu alebo texte používame rezanú grafiku.

V tomto prípade sa grafika vyreže rezacím plotrom do samolepiacej fólie. Následne sa odstránia nadbytočné časti a hotová grafika sa nanesie na prenosový podklad. Takto je grafika pripravené na finálnu aplikáciu, teda na polep vozidla.

V prípade komplexnejšieho grafického návrhu, fotografie či celolepu využívame digitálne potlačené fólie.

Dokážeme polepiť aj okná vozidla a to špeciálnou perforovanou jednostranne prehľadnou fóliou. Ide o technológiu One Way Vision, čo znamená, že reklama bude pútať z vonku a z vnútra nenaruší výhľad z vozidla.

Druhy fólii, aké používame:

  • polymerické fólie pre dlhú životnosť
  • monomerické vhodné do interiéru alebo do exteriéru s kratšou životnosťou, vhodné napr. pre volebnú kampaň
  • lesklé
  • matné
  • reflexné
  • prehľadné

Rezaná reklama neslúži len na polep áut, ale aj výkladov a iného exteriéru či interiéru, napr. v podobe samolepiek. Všeobecne ide o investíciu, ktorá vám vydrží niekoľko rokov bez ďalších nákladov, preto nás v prípade potreby neváhajte kontaktovať.