Etikety

Adresné štítky

Tieto etikety sú štandardné logistické etikety, vhodné na balenie a dotlač v laserovej tlač . Papier je upravený tak aby dobre nasával farbu a dotlač je možná čiernobielo a farebne.
Hlavnou výhodou etikiet na hárku je jednoduchosť a rýchlosť potlače a takisto ich lepenie – odlepíte predseknuté štítky z hárku a nalepíte na krabicu.

Medzi najčastejšie používané patria etikety:

  • 105 x 148 – etikety A6 (H16)
  • 105 x 74 –A7 – na obálky a menšie balíky  (H15)
  • etikety 148 x 210 – A5 – na palety (H17)
  • a veľké zásielky s potrebou označovania a etikety 210 x 297 – A4 (H18)

Zmieňované etikety Vám vieme dodať aj jednotlivo jako samolepky A4,A5, A6 A7.

Pri objednávke pre Vás vhodného druhu je dobré si preveriť, který rozmer používa/odporúča Váš prepravca. Najčastejším rozmerom je rozmer 105 x 148 pre dotlač cez hárok . Ak potrebujete iný rozmer, stačí si zvoliť z nášho vzorkovníka hárkových etikiet. Bežné prepravné spoločnosti ako GLS, Geis, SDS a pod. majú už vo svojom systéme zakompovanú tlač na etikety, takže stačí vložiť do tlačiarne hárok s požadovaným rozmerom a vytlačiť. Tieto hárky máme samozrejme v ponuke.

Ďalšie rozmery nájdete v e-shope v kategórii Hárkové etikety.

Materiál použitý na výrobu týchto hárkových etikiet bol vyrobený v Európskej únii a spĺňa potrebné normy. Všetky naše etikety majú pre zachovanie maximálnej kvality a predchádzanie problémov s vytekaním lepidla bezpečtnostný okraj – QCT .Všetky naše etikety sú vyrobene z kvalitneho materialu z dobrou počiatočnou lepivosťou.
Pre bežné rozmery sú skladom dostupné aj etikety z kaučukového – hotmeltového lepidla. Hlavnou nevýhodou etikiet na hárku ako takých je pri vyšších objemoch zásielok pracnosť s tlačou a lepením, tá sa dá vyriešiť presunutím na tlače na kotúč – kotúčové etikety/štítky.

Všetky balíky, ktorých tovar by sa mohol cestou poškodiť odporúčame označiť nálepkou „Pozor krehké“.

One thought on “Adresné štítky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.