Etikety

Využitie hárkových etitiet

Označovanie tovaru

Na označovanie sú vhodné všetky typy hárkových etikiet Pri označovaní tovaru či už z hľadiska expedície alebo vnútropodnikovej logistiky treba brať do úvahy velkost obalu a podklad na ktorý etiketu lepíme . Na väčšinu obalov stačia bežné materiály ktoré sú dostupné na nasom E-shope .

Adresným štítkom je venovaný špeciálny článok, ktorý nájdete v rubrike články/blogy: Adresné štítky

Ďalšie využitie hárkových etikiet je ako klasická etiketa na výrobku s potlačou. Zvlášť výhodné je to pre firmy, ktoré majú veľké množstvo rôznych výrobkov, ale zároveň tých etikiet nepotrebujú veľa. Odpadajú tým vysoké náklady na tlačové polyméry, nakoľko tlač sa prevádzkuje na kvalitnej digitálnej tlačiarni Konica-Minolta. Takúto digitálnu potlač vrátene grafického návrhu máme samozrejme taktiež v ponuke. Viac sa dozviete tu: Digitálna tlač.

Rozlišovanie tovaru

Poznáte to, tovar sa vyrába, pripravuje a pri balení dôjde k zmätku, lebo veci vyzerajú podobne .

Ako tomu predísť ? Ako sa zbaviť zbytečného zmätku ? Alebo ako jednoducho odlíšit Vašu zásielku od ostatných ?

Riešením pre väčšinu ľudí je zvoliť vhodný rozmer a farebný odtieň hárkových etikiet. Stačí si vybrať , tlačiť a už nikdy sa nezmýliť ! Všetky farebné odtiene naších pastelových farieb sú príjemné a jasné .

Na rozlišvovanie tovaru hlavne pri balení rôznych druhov na jednom mieste odporúčame vybrať z naších bežne dostuných farebných materiálov , alebo pri objednávke nad 2000 hárkov je moznosť zafarbenia na mieru . Dostupné sú aj praktické farebné mixy z vybraných rozmerov .

Týmto spôsobom môžte upozorniť aj na neštandardný obsah a dôľežitosť Vášho balíka alebo listu.

Pastelové farby

Zvýrazňovanie tovaru

Pre situácie, kedy chceme jasne upozorniť na obsah našej zásielky, keď chceme dať vedieť čo sa kde nachádza alebo v prípade že sa jedná o výstražné či iné upozornenia sa hodia štítky z reflexných farieb, oproti štandardným matným – pastelovým farbám sa líšia svojou jasnosťou a ostrosťou.
Každému bude jasné o čo sa jedná!

reflexné farby

Disponujeme aj farebnými etiketami na kotúči

V prípade akýchkoľvek otázok stačí zavolať alebo napísať email, prip. využiť kontakný formulár a radi Vám poradíme s variantou vhodnou práve pre Vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.