Radi by sme Vám ponúkli naše služby. Našou výhodou je bezproblémový a rýchly prístup v oblasti objednania a dlhodobé skúsenosti v oblasti spracovania samolepiacich materiálov. Náš tím je ochotný Vám pomôcť a vyhovieť . Zabezpečujeme zákazkovú výrobu na mieru a u zmluvných zákazníkov vždy držíme ezpečtnostné skladové zásoby. Vieme poskytnúť aj expedíciu a dodania v rámci SR do 12 hodín v prípade dohodnutých zákazok.
Vyberte si z našej ponuky bonusových predmetov k objednávkam :).

Samolepiace etikety na hárku

V tejto oblasti vieme poskytnúť najširšie spektrum výsekových foriem na A4 na trhu z možnosťou výroby aj rozmeru A3. Vieme poskytnúť všetky bežné druhy samolepiacich materiálov a aj v nižších sériách, takisto poskytujeme možnosť splitovanie spodného sylikónu podľa potreby.

Navrhnite si vlastný rozmer a spodnú farbu aby vynikol Váš výrobok a tovar! Odlíšte sa od ostatných!

Náš tím obchodných zástupcov Vám rád pomôže z výberom vhodného materiálu, lepidla a rozmeru. Pre bližšie informácie si prečítajte tento článok alebo nás kontaktujte.

Samolepiace etikety v kotúči

Sú etikety vhodné na priemyselnú aplikáciu a lepenie z kotúča . Pre bližšie informácie si prečítajte nasledujúci článok alebo kontaktujte naších obchodných zástupcov. Navrhnite si vlastný rozmer a tlač alebo využite opäť naše široké spektrum výsekových foriem a objednajte so skladových zásob a majte oproti iným výhodu množstevnej zľavy 🙂

Spotrebný materiál

K naším výrobkom Vám vieme ponúknuť aj spotrebný materiál či už na dotlač etikiet v kotúči (TTR pásky), alebo veci potrebné na zabalenie (kartónové krabice a lepiace pásky) s dotlačou a bez. Prečítajte si prosím nasledujúci článok pre uľahčenie výberu vhodných TTR pások alebo kontaktujte naších obchodných zástupcov.