Digitálna tlač

Digitálna tlač

Digitálna tlač je personalizovaná a cenovo dostupná tlač aj pre Vás.

Čo je to digitálna tlač?

Digitálna tlač je najmodernejší a najrýchlejší spôsob tlače. Predloha sa tlačí z počítača rovno na papier. Takže to, čo vidíte v počítači bude rovnako vyzerať aj na papieri. Farby a grafika sa zachovávajú. Nie je teda potrebné vyrábať predlohu, šablónu alebo niečo zdĺhavo nastavovať.

Pri digitálnej tlači sa na výrobu obrazu používa CMYK paleta farieb. To znamená, C (cyan) – modrá, M (magneta) – ružová, Y (yellow) – žltá, K (black) – čierna.

Keďže sa tlač nastavuje cez počítač, je k dispozícii vysoká variabilita tlačív.

Od drobných vizitiek cez letáky, hlavičkové papiere, nápojové lístky, etikety, oznámenia, pozvánky. Až po veľký formát SRA3.

Navyše je možné meniť každý výtlačok. Tlačiť po stranách alebo upravovať tlačivá po každom výtlačku. Tlač sa teda dokáže prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám .

Digitálna tlač je dostupná pre každého, pretože umožňuje tlač už od 1 ks.

Pri menších kusov ide o tlač doslova na počkanie. Digitálne tlačiarne totiž dokážu tlačiť viac ako 60 výtlačkov za minútu.

A výhodná je aj cena. Ktorá je podstatne nižšia, ako pri ofsetovej tlači.

Vo vysokých kusoch sa cenovo viac oplatí ofset. No všeobecne približne do 1000 vytlačených kusov je cenovo výhodnejšia digitálna tlač.

Potrebujete využiť digitálnu tlač?

Potrebujete vytlačiť akýkoľvek druh tlačív? Od nálepiek a vizitiek cez etikety až po plagáty SRA3?

Digitálna tlač je riešením aj pre vás. Vytlačíme vám personalizované tlačivá už od jedného kusu na počkanie. Do 500 – 1000 kusov môžete mať svoje tlačivá už v priebehu dňa.

Samozrejmosťou je aj orez tlačív podľa potreby.

Na základe vášho dopytu vám vypracujeme cenovú ponuku. Po jej schválení už stačí len dodať grafický návrh, prípadne vám ho vieme zhotoviť aj my.

A pustíme sa do tlače.

One thought on “Digitálna tlač

Comments are closed.